Haber

Refah’taki kadının adı var, fotoğrafı yok: Gölge adayı

Yine Refah Partisi, Düzce’de milletvekili adaylarının propagandasını yapmak için hazırladığı minibüsteki görüntülerde ikinci sırada gösterdiği Çiğdem Kullalı Seçkin’in sadece ‘gölgesine’ yer verdi.

Refah Partisi, üç milletvekili bulunan Düzce’de bir kez daha Nezir Merttürk, Çiğdem Kulalı Seçkin ve Mithat Kütükoğlu’nu aday gösterdi.

Ancak Düzce’de Refah Partisi’nin seçimlerde kullandığı minibüsteki görüntüler, kadın adayın fotoğrafının olmaması nedeniyle dikkat çekti. ANKA’nın haberine göre Minibüste sadece Genel Başkan Fatih Erbakan ile 1. ve 3. sıralardaki erkek adayların isimleri ve fotoğrafları yer aldı. Araçta sadece partinin Düzce 2. adayı Çiğdem Kulalı Seçkin’in adı yer alırken, görsel için koyu bir siluet kullanıldı.

Yine İstanbul Sözleşmesi’ni sık sık eleştiren Refah Partisi, 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun’un yürürlükten kaldırılmasını istiyor. Yine Refah İdaresi, protokolde 6284’ün görevden alınması taleplerinin AKP tarafından kabul edildiğini duyurdu. (HABER MERKEZİ)

haberaltieylul.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu