Haber

Narlıdere’nin yıldızları Kuşadası’ndan 3 kupayla döndü

Kuşadası’nda her yıl geleneksel olarak düzenlenen Dönem Kupası’na katılan Narlıdere Belediyespor, turnuvadan 3 kupayla döndü.

ANKA’nın haberine göre 19-26 Ocak tarihleri ​​arasında düzenlenen turnuva 2 etapta gerçekleştirildi. Toplam 204 takım ve 4 bin 100 öğrencinin katıldığı turnuvada Narlıdere Belediyespor’un U-11, U-12 ve U-14 takımları kendi kategorilerinde 3 kupa kazandı. Teknik direktörleri Yaşar Özel ve Cihan Çağatay’la Kuşadası’nda büyük başarılara imza atan Narlıdere’nin minik yıldızları, oynadıkları futbolla herkesin beğenisini kazandı.

BELEDİYE BAŞKANI ENGİN’DEN TEŞEKKÜR

Kuşadası’nda katıldığı turnuvadan kupalarla dönen Narlıdere Belediyespor’un muhteşem yeteneklerini tebrik eden Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, “Belediyemiz bünyesinde açtığımız kurslarla çocuklarımızı spor yapmaya teşvik ediyor, büyümelerini istiyoruz. sporla. Spor okullarımız ile çocuklarımızın sadece fiziksel sağlıklarını korumakla kalmıyor, aynı zamanda onlara işbirliğini ve takım oyuncusu olmayı da öğretiyoruz. Çocuklarımız da başarılarıyla bizi gururlandırıyor. Kuşadası’nda katıldıkları turnuvada büyük başarılar elde eden çocuklarımızın, büyüdüklerinde çok iyi sporcular olacaklarına ve ülkemizi uluslararası turnuvalarda temsil edeceklerine inanıyoruz. “Üstün yeteneklerimizi tebrik ediyor, çocuklarını bize emanet eden öğretmenlerimize ve ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

(SPOR HİZMETİ)

haber-alpu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu