Yaşam

Aile YENİ BÖLÜM (18. BÖLÜM) fragmanı ne zaman yayınlandı? Ailem yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bu gece var mı?

Aile Her Salı SHOW TV’de izleyiciyle buluşuyor. Aile 18. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Peki Ailem yeni bölüm (18. BÖLÜM) ne zaman yayınlanacak? Fragman yayınlandı mı? Aile Yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bu gece var mı? Detaylar burada…

AİLE YENİ BÖLÜM (18. BÖLÜM) FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANIR?

Sevilen dizi Aile her salı SHOW TV’de izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Aile bu akşam (24 Ekim) saat 20.00’de SHOW TV’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümün fragmanını izlemek için Youtube Aile Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

AİLE YENİ BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BU AKŞAM VAR MI?

SHOW TV’nin sevilen dizisi “Aile” her Salı akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. “Aile” 24 Ekim’de bu akşam saat 20.00’de SHOW TV’de izleyicileriyle buluşacak. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

AİLE OYUNCULARI KİMLERDİR?

Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan, Levent Ülgen, Emel Göksu, Parıltı Sürer

AİLE SORUNU NEDİR?

Aile dizisi, aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak. Aile dizisi, varlıklı bir aile olan Soykanların reisi Aslan’ın, bir kazada yaralanan psikolog Devin ile tanışmasıyla anlatılacak. ayni yer.

Alakalı haberler

haber-hizan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu